Опалення, вентиляція та кондиціювання повітря

В рамках REF-2014 Kyiv відбудеться спеціалізована виставка "Опалювальний сезон 2014/2015"

На приклад, у Києві для стабільного теплопостачання та гарячого водозабезпечення необхідно близько 4 млрд. кубометрів газу на рік, у той же час, сьогодні в газових сховищах для цих цілей знаходиться лише трохи більше 1 млрд. кубометрів. Аналогічна ситуація спостерігається і в цілому ряді обласних центрів України. Також, у зв'язку з військовими діями в Луганській та Донецькій областях українські споживачі зіткнулися з дефіцитом вугілля і невизначеністю відносно стабільних поставок даного палива в період майбутнього опалювального сезону.

Єдиним способом забезпечити функціонування комунальних і промислових підприємств, а також енергозабезпечення приватних домогосподарств, є впровадження технічних рішень, спрямованих на скорочення споживання енергоресурсів, усунення енерговтрат, а також заміщення природного газу альтернативними видами палива.

 У зв'язку з цим на виставці REF-2014 Kyiv "Опалювальний сезон 2014/2015" буде представлена ​​потужна лінійка обладнання, технологій, матеріалів і сервісів, використання яких дозволить усунути проблеми енергозабезпечення і підвищити енергетичну безпеку в комунальній і промисловій сферах.

У 2014 році Форум REF Kyiv збере понад 200 топ-менеджерів, представників держорганів, що впливають на розвиток галузі, а також провідних галузевих експертів.

 Ключовими темами ділової програми форуму REF-2014 Kyiv стануть: нова державна політика в сферах енергоефективності та відновлювальної енергетики, реалізація проектів у сфері сталої енергетики на фоні асоціації України з Євросоюзом, майбутнє «зеленого тарифу» для різних секторів відновлювальної енергетики, залучення фінансування у проекти енергоефективності та відновлювальної енергетики. Питання розвитку індустрії твердого біопалива, біогазу традиційно детально будуть розглянуті в рамках 6-го Українського Біопаливного Форуму, який цього року відбудеться 15 жовтня в рамках REF-2014 Kyiv. Окремі сесії REF-2014 Kyiv будуть присвячені сонячній та вітровій енергетиці. Крім того, в рамках Форуму відбудеться окрема сесія із промислового світлодіодного освітлення.

 

Адміністрація виставки тел .: +38 044 383 03 56 e-mail: ref@ibcentre.org Друкувати сторінку Відіслати на E-mail