Теплові джерела та мережі теплопостачання

Централізоване теплопостачання допоможе вирішити сучасні і майбутні екологічні проблеми по всьому світу

Централізоване теплопостачання є одним з яскравих прикладів вже перевірених технологій. Це просте і, в той же час, ефективне і практичне рішення для холодо- і теплопостачання, необхідного суспільству.

18 червня 20132387 переглядів | 0 коментарів

Теплозабезпечення житлово-комунального господарства може бути ефективним.

19 квітня в Києві відбулася прес-конференція, на якій були представлені можливі варіанти вирішення проблем в сфері  житлово-комунального господарства.

23 квітня 20122151 переглядів | 0 коментарів

Удосконалення пальникових пристроїв

У даній роботі розширюється перелік заходів з енергозбереження в джерелах теплової енергії  за рахунок пальникових пристроїв (ПП), що працюють на основі струменево-нишової технології спалювання палива.

21 листопада 20113065 переглядів | 0 коментарів

Енергетичне обстеження котельні

Надано досвіт проведення енергоаудитів та енергетичних обстежень котелень.  Більш докладно про особливості експуатації систем теплопостачання, нормування споживання теплової енергії, практичні приклади впровадження енергозберігаючих заходів можна довідатись в Програмно-методичному комплексі з енергозбереження в Україні  "PATRIOT" , який можна придбати тут.

27 жовтня 20116741 переглядів | 0 коментарів

Переведення у водогрійний режим парових котлів типу ДКВр

Переведення парових котлів у водогрійний режим роботи дозволить збільшити теплову потужність і ККД обладнання, що дасть суттєву річну економію енергоресурсів.

15 лютого 20104293 переглядів | 0 коментарів

Енергозбереження в котельнях

Більша частина теплової та електричної енергії виробляється на теплових електричних станціях (ТЕС), як загального користування, так і промислових, а також у централізованих котельнях. Інша частина теплової енергії виробляється в автономних джерелах теплоти. У даній роботі наведено перелік основних заходів з енергозбереження, які призводять до зниження витрат палива в котельних установках.

15 лютого 20105926 переглядів | 0 коментарів

Застосування систем утилізації вологих газів для підвищення енергозбереження в котельних установках

Застосування систем утилізації вологих газів для підвищення енергозбереження в котельних установках ‒ один із шляхів підвищення ефективності використання паливно-енергетичних ресурсів при виробленні теплової енергії.

15 лютого 20104348 переглядів | 0 коментарів