Правила поведінки на порталі

«Національний портал енергозбереження PATRIOT-NRG» (надалі «Портал PATRIOT-NRG») www.patriot-nrg.ua - це інформаційний інтернет-ресурс для дискусій на теми енергозбереження, альтернативної енергетики й екології. Вся надавана інформація на порталі є відкритою й доступною для всіх користувачів мережі Інтернет (окрім деяких категорій користувачів).

Оскільки повідомлення на порталі й форумі не проходять попередню цензуру адміністрації проекту, передбачено низку правил, обов'язкових для виконання всіма категоріями користувачів, у тому числі адміністрацією проекту й модераторами порталу.

У випадку незгоди користувача з будь-яким з нижчевикладених пунктів Правил користувач повинен припинити використання порталу. Інакше він несе всю відповідальність за невиконання правил у повному обсязі аж до позбавлення доступу до порталу.

Усі ресурси порталу - зона коментарів, форум, галереї та ін., є єдиним цілим, і наведені правила дійсні для всіх цих ресурсів.
На порталі забороняється:

  • Розміщення текстових і візуальних повідомлень нецензурного, образливого, наклепницького, порнографічного змісту, закликів до національної, релігійної, расової нетерпимості й ворожнечі, а також інших матеріалів, що суперечать нормам Конституції й законодавства України.
  • Багаторазове відправлення ідентичних повідомлень (флуд), засмічення порталу беззмістовною балаканиною та матеріалами, які не стосуються тематики сайта, несанкціонована реклама.
  • Поміщати повідомлення у коментарях, що містять свідомо помилкову інформацію, наклеп, а також нечесні прийоми ведення дискусій у формі «перекручувань» висловлювань співрозмовників, виправлення/видалення своїх власних повідомлень з метою спотворення/приховування їх початкового змісту, а також провокацій, спрямованих на учасників порталу, результатом чого можуть бути порушення даного правила.
  • Зловмисне втручання з метою внесення неполадок у роботу порталу і його складових елементів або для одержання несанкціонованого доступу до конфіденційної інформації: параметрів облікових записів, дискусій з обмеженим допуском, внутрішньої пошти тощо.
  • Створювати повідомлення-ланцюжки, тобто повідомлення того самого автора, що ідуть безпосередньо одне за одним. Для доповнення свого повідомлення застосовуйте функцію редагування.
  • Використання матеріалів порталу без узгодження з адміністрацією проекту, а також комерційне використання матеріалів.
Активність користувачів порталу автоматично фіксується. Порушення будь-якої з перелічених вище заборон вважається найбільш тяжким і може спричинити негайне й безапеляційне позбавлення користувача доступу до порталу, а також звернення до спеціальної служби його інтернет-провайдера.

Реєстрація
У даний час потрібна реєстрація для участі в порталі, відкриття нових тем і розміщення повідомлень.
Для можливості коментування матеріалу на порталі потрібна реєстрація.

Конфіденційність

Для забезпечення контролю над дотриманням норм користування порталом ведеться автоматичний облік IP-адресів хостів, які звертаються до порталу, за часом.
Форум і ряд елементів сайта використовують cookies для зберігання безособистісної ідентифікаційної інформації на комп'ютері користувача. Вони використовуються тільки для обліку статистики сайта й для більшої зручності при користуванні порталом.

Електронна адреса (е-mail), що вводиться при реєстрації на сайті, використовується тільки для системних повідомлень (за бажанням), відправлення користувачеві забутого пароля й зв'язку між користувачами порталу. Користувачі порталу не можуть бачити електронні адреси один одного, якщо сам користувач не дозволить опублікування своєї mail-адреси.

Адміністрація сайту гарантує, що ніякі з названих відомостей не будуть передані третій стороні без явної згоди користувача за винятком випадків, передбачених законодавством. У той же час, адміністрація не несе відповідальності за дії досвідчених хакерів, які можуть одержати несанкціонований доступ до даної інформації, проте прикладе максимум зусиль, щоб цього не допустити.

Адміністрація й модератори сайта

Адміністрація залишає за собою право закривати й відкривати дискусії, видаляти, переміщувати й редагувати повідомлення користувачів, а також усі додатки (в тому числі архіви або зображення), якщо вони не відповідають наведеним вище Правилам у будь-якій їхній частині.

У випадку незгоди з позицією адміністрації з питань адміністрування порталу спірний випадок повинен бути врегульований у закритій переписці через особисті повідомлення з адміністрацією сайту.

Повідомлення користувачів можуть не збігатися з позицією адміністрації. Позицію адміністрації відображають тільки повідомлення представників адміністрації - користувачів зі статусом «Адміністратор».

Дані правила можуть бути змінені в будь-який час без попереднього повідомлення користувачів. Адміністрація зобов'язується відображати факти таких змін у розділі новин порталу.

Юридичні положення
Користувачі порталу беруть на себе юридичну відповідальність за зміст своїх повідомлень (вкладень, зображень) у всій її повноті й обсязі.

Адміністрація порталу «PATRIOT-NRG» і його учасники не несуть відповідальності за зміст повідомлень користувачів форуму, не дають гарантій їх точності, коректності й відповідності дійсності.

Майнові права на всі повідомлення (вкладення, зображення), опубліковані на порталі, передаються їхніми авторами адміністрації Порталу «PATRIOT-NRG». Автори зберігають за собою особисті немайнові права на опубліковані повідомлення (вкладення, зображення).

Користування порталом, публікація повідомлень, передбачають повну й беззастережну згоду з вищевикладеними Правилами. Якщо відвідувач порталу не приймає Правила в їхній поточної редакції й у повному обсязі, він має право відмовитися від користування порталом з метою публікації повідомлень. Незгода з положеннями правил не може служити підставою для пред'явлення претензій адміністрації у відношенні здійснюваних нею функцію щодо адміністрування й модерування порталу.

Правовласникам
Якщо ви є правовласником якогось матеріалу (або посилання), посилання на яке розміщено на цьому сайті, і не хотіли б, щоб дана інформація поширювалася користувачами без вашої на те згоди, ми будемо раді сприяти вам , видаливши відповідні посилання.

Для цього необхідно, щоб ви надіслали нам лист (в електронному вигляді), у якому надали б наступну інформацію:
1. Документальне підтвердження ваших прав на матеріал, захищений авторським правом:
  • відсканований документ із печаткою;
  • e-mail з офіційного поштового домена компанії правовласника;
  • інша контактна інформація, що дозволяє однозначно ідентифікувати вас як правовласника даного матеріалу.
2. Текст, який ви бажаєте розмістити в супроводі інформації, що видаляється.
У ньому ви можете вказати, де і на яких умовах можна одержати інформацію, посилання на яку були вилучені. Для того, щоб користувачі могли одержати від вас інформацію стосовно даного матеріалу, ви можете вказати ваші контактні дані.
3. Прямі посилання на сторінки сайта, які містять посилання на дані, які необхідно видалити.
Отримавши перелічену інформацію, протягом 48 годин, ми видалимо з сайта посилання, вказані вами.
Наш e-mail: patriot@patriot-nrg.ua

 УВАГА!

1. Ми залишаємо за собою право публікації на сайті будь-якої інформації надісланої нам нам на пошту patriot@patriot-nrg.ua

 2. Ми не здійснюємо контроль за діями користувачів, які можуть повторно розміщувати посилання на інформацію, яка є об'єктом вашого авторського права. Будь-яка інформація на cfqnt, розміщується автоматично, без будь-якого стороннього контролю, що відповідає загальноприйнятій світовій практиці розміщення інформації в мережі Інтернет. Однак, у будь-якому разі, ми розглянемо усі ваші запити щодо посилань на інформацію, яка порушує ваші права.

в) Відповідно до ЗУ «Про авторське право і суміжні права» посилання на будь-які дані (інформаційне повідомлення) не є об'єктом авторського права (хоча може порушувати «угоду про використання сайта»). Таким чином, не варто надсилати листи, що містять погрози або вимоги, які не мають реальних підстав.
Незнання цих правил не звільняє від відповідальності за їхнє порушення.