Проекти з енергозбереження

ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ НА ПОБУЗЬКОМУ ФЕРОНІКЕЛЕВОМУ КОМБІНАТІ

На Побузькому феронікелевому комбінаті вартість інвестицій в розвиток енерго-ощадних технологій за 2013 - 2014 рік склав більше 15 млн. доларів США.

20 листопада 20141437 переглядів | 0 коментарів

Підвищення енергоефективності системи охолодження технологічного обладнання.

Енергоефективність замкнутих систем охолодження технологічного обладнання може бути підвищена за рахунок використання енергії падаючого потоку води.

18 листопада 20132889 переглядів | 0 коментарів

Готується презентаційне видання

Асоціація теплоенергетичних компаній України оголосила про початок підготовки до друку ділового, презентаційного видання книги під робочою назвою «Енергозбереження. Енергоефективність. Екологія». Видання підтримують Інститут технічної теплофізики НАН України, Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України, Міжгалузева Асоціація «Укртеплокомуненерго», Інститут енергозбереження та енергоменеджменту НТУУ «КПІ». До участі у виданні запрошуються всі профільні підприємства.

12 листопада 20132703 переглядів | 1 коментарів

Підвищення енергоефективності підприємства

Конкурентоспроможність підприємства це його здатність створювати та реалізовувати продукцію з кращими споживчими якостями при менших витратах виробництва. У даній статті розглядаються можливості зниження витрат виробництва за рахунок підвищення його енергоефективності.

10 жовтня 20134382 переглядів | 0 коментарів

Енергозбереження в п'ятиповерхових будинках (практичний приклад)

Одним із найбільш енерговитратних є житловий фонд 5-поверхових будинків перших масових серій, який складає близько 72,0 млн м2 - чверть всього багатоповерхового житлового фонду країни. При належній тепловій модернізації цього сектора житла може бути отримано найбільший економічний і соціальний ефект як у вигляді значної економії енергоресурсів, так і в забезпеченні необхідного теплового режиму в житлових приміщеннях.

09 квітня 20104451 переглядів | 0 коментарів