Будівництво та ЖКГ

ПОПУЛЯРНО ПРО ПРИЛАДИ ОБЛІКУ ТЕПЛОВОЇ ЕНЕРГІЇ

Житлово-комунальне господарство України витрачає величезну кількість енергії допускаючи такі ж величезні її нераціональні втрати. Скорочення цих втрат і підвищення ефективності використання обмежених енергетичних ресурсів  вже давно стало важкорозв'язуваним державним завданням. Для виконання цього завдання необхідно організувати, в числі інших заходів, облік енергії  як з боку споживача так і з боку постачальника цієї енергії. Дана стаття популярно розглядає принципи дії та особливості приладів обліку теплової енергії.

25 грудня 20146823 переглядів | 0 коментарів

Квартировласники України, об’єднуйтесь!

У нашій країні традиційно виходить так, що всі загальнодержавні проблеми вирішуються, в першу чергу, за рахунок населення, а реформи, які проводяться, досить часто стають для українців непосильним тягарем. Особливо така тенденція добре проглядається у реформуванні житлово-комунального господарства.

18 грудня 20141605 переглядів | 0 коментарів

Координаційний центр з енергоефективності при Конфедерації Будівельників України.

При КБУ створено «Координаційний центр з питань енергоефективності в будівництві». Він призваний сприяти підвищенню ролі Конфедерації як стратегічного партнера державних органів влади, господарюючих суб'єктів, громадських об'єднань в проведенні енергоефективної політики.

02 березня 20152126 переглядів | 0 коментарів

Клас енергоефективності

Останнім часом термін «клас енергоефективності» активно входить в наше повсякденне життя. Купуючи побутову техніку і навіть електролампочки, ми намагаємося вибрати такі з них, які б відрізнялися найменшим енергоспоживанням і мали маркування А, В і в крайньому випадку С.

02 лютого 20158242 переглядів | 0 коментарів

17-20 березня у Львові в рамках Весняного Будівельного Форуму обговорюватимуть енергоефективність та програми кредитування з енергозбереження.

Зниження енерговитрат, застосування альтернативного теплопостачання та збереження ресурсів безпосередньо пов'язане з сучасними технологіями будівництва і адаптації існуючого житла. Тому,  в цьому році у тісній співпраці з Львівською Облдержадміністрацією, Львівською Міською радою,  Весняний Будівельний Форум приймає «Зелене» забарвлення  і збирає разом, на одному майданчику, всіх професіоналів у цій сфері.

01 грудня 20146225 переглядів | 0 коментарів

Шляхи інвестування у житлово-комунальний сектор України

19 листопада 2014 року в Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України відбулась робота міжнародного "круглого" столу на тему «Інвестиції в енергоефективність житлового сектору -європейський досвід взаємодії держави та бізнесу»

25 листопада 20141608 переглядів | 0 коментарів

Як підвищити енергоефективність багатоквартирного житла

Практично кожен уряд незалежної України одним з головних пріоритетів у своїй діяльності визначало необхідність вирішення проблем підвищення енергоефективності житлово-комунального господарства. У своїх програмах дій вони намічали шляхи вирішення цих проблем, розробляли відповідні державні програми, визначали комплекс заходів, які сприяли їх реалізації. Разом з тим жодне з намічуваних заходів, жодна з програм так до кінця і не була реалізована. Причин такого становища багато. Головна ж у тому, що майже завжди благі бажання не збігалися з фінансовими і матеріальними можливостями. Програми не фінансувалися взагалі або кошти на їх реалізацію виділялися за залишковим принципом. Що стосується пропонованих заходів, то вони були досить часто нереальними і не завжди технічно обгрунтованими.

10 листопада 20141910 переглядів | 0 коментарів

Відповідь фахівця на питання стосовно ДБН В.2.5-67: 2013 Опалення, вентиляція і кондиціонування

Чому в "ДБН В.2.5-67: 2013 Опалення, вентиляція і кондиціонування" не нормовано сучасні системи та обладнання, які містять фреон, такі як руфтопи, VRV, VRF і тому подібні? Як застосовувати ці системи та обладнання?

07 серпня 20141933 переглядів | 0 коментарів

ПОКВАРТИРНИЙ ОБЛІК ТЕПЛОСПОЖИВАННЯ

Ми ніколи не замислювалися, що рахунки за опалення, які ми отримуємо, не відповідають рівню споживання власної квартири, а зазвичай показують "середню температуру по лікарні". Отже платимо ми і за себе і за сусіда, який і вдень, і вночі тримає вікна відчиненими.

03 червня 20142582 переглядів | 0 коментарів

Термомодернізація – шлях до економії

Вартість опалення та гарячого водопостачання поволі стає тягарем для сімейного бюджету. Висо­кі комунальні платежі за ці послуги є результатом надмірного спожи­вання енергії (теплової та елек­тричної). Причина - ваша будівля побудована без належної уваги до економії енергії, оскільки колись ця енергія була дешевою.

20 травня 20143480 переглядів | 0 коментарів
1 2 3 4 5 6