Інші галузі господарства

Сонячні колектори ‒ екологічно чисті системи нагрівання води

Львів активно впроваджує інноваційні системи енергоефективності. Аби заощадити кошти  бюджетних установ, у навчально-виховному комплексі «Арніка» вперше в Україні у державній установі встановлено сонячні колектори.

24 березня 20102573 переглядів | 0 коментарів

Переведення у водогрійний режим парових котлів типу ДКВр

Переведення парових котлів у водогрійний режим роботи дозволить збільшити теплову потужність і ККД обладнання, що дасть суттєву річну економію енергоресурсів.

15 лютого 20104232 переглядів | 0 коментарів

Енергозбереження в котельнях

Більша частина теплової та електричної енергії виробляється на теплових електричних станціях (ТЕС), як загального користування, так і промислових, а також у централізованих котельнях. Інша частина теплової енергії виробляється в автономних джерелах теплоти. У даній роботі наведено перелік основних заходів з енергозбереження, які призводять до зниження витрат палива в котельних установках.

15 лютого 20105799 переглядів | 0 коментарів

Традиційні енергоресурси

Енергетична криза – проблема багатьох країн світу і прерогатива кількох держав. Маючи найбільші запаси енергоресурсів, деякі країни управляють цілими континентами за своїми правилами гри. Але що може трапитися, коли ці запаси вичерпаються, і як швидко це може відбутися?

25 січня 201012026 переглядів | 0 коментарів

Показники фінансової ефективності енергозберігаючих заходів: Вихідні вартісні показники

Для всебічного аналізу ефективності інвестицій в енергозберігаючі заходи (МЕЗ) необхідний комплекс розрахунків пов’язаних між собою показників, до яких відносяться: очікувана річна економія енергоресурсів в натуральному підрахунку; вихідні вартісні показники; критерії економічної ефективності технічних рішень.

23 січня 20105616 переглядів | 0 коментарів
1 2 3 4