Теплоенергетика

Для вирішення проблеми енергоефективності необхідний облік споживаних енергоресурсів

Облік споживання енергоресурсів не можна розглядати у відриві від можливості регулювання цього споживання. У іншому випадку сама ідея енергоефективності залишиться лише ідеєю і ніколи не буде реалізована, як це і відбувається у нас зараз.

17 травня 20132270 переглядів | 0 коментарів

Принцип дії та теоретичні основи енергозбереження при застосуванні теплових насосів

Тепловий насос - представляє собою пристрій, що дозволяє передати теплоту від більш холодного тіла до більш нагрітого за рахунок використання додаткової енергії (частіше всього - механічної). Застосування теплових насосів - один з важливих шляхів утилізації теплоти вторинних енергетичних ресурсів.

13 лютого 20124333 переглядів | 0 коментарів

Утилізація теплоти вентиляційних викидів

Відомо, що при природному провітрюванні через відкриті вікна, вентиляційні канали і нещільності огороджувальних конструкцій, а при примусовому провітрюванні через систему вентиляції, разом з провітрюваним повітрям з опалювальних приміщень викидається до 50% тепла. З настанням холодів і зростанням цін на енергоносії поповнювати такі втрати тепла стає все більш накладно.

10 лютого 20125230 переглядів | 0 коментарів

Удосконалення пальникових пристроїв

У даній роботі розширюється перелік заходів з енергозбереження в джерелах теплової енергії  за рахунок пальникових пристроїв (ПП), що працюють на основі струменево-нишової технології спалювання палива.

21 листопада 20113065 переглядів | 0 коментарів

Енергозбереження в котельнях

Даються поради щодо енергозбереження в котельнях.

29 березня 20103180 переглядів | 0 коментарів

Енергозбереження при опалюванні

Поради щодо підвищення енергоефективності при опалюванні.

29 березня 20103032 переглядів | 0 коментарів

Застосування систем утилізації вологих газів для підвищення енергозбереження в котельних установках

Застосування систем утилізації вологих газів для підвищення енергозбереження в котельних установках ‒ один із шляхів підвищення ефективності використання паливно-енергетичних ресурсів при виробленні теплової енергії.

15 лютого 20104349 переглядів | 0 коментарів

Автономний дім: Енергія тепла землі

Серія статей, присвячених автономному існуванню вашого котеджу, розповість про  можливості застосування відновлювальних і нетрадиційних джерел енергії (ВНДЕ), переваги та недоліки різних рішень, терміни окупності та багато іншого.

08 лютого 20105189 переглядів | 0 коментарів
1 2