Теплоенергетика

HotEnergy - 2014

Форум з енергоефективності готельної інфраструктури  01-02 липня 2014 , м. Київ

23 квітня 20141506 переглядів | 0 коментарів

В рамках REF-2014 Kyiv відбудеться спеціалізована виставка "Опалювальний сезон 2014/2015"

Мета проведення виставки - представити в рамках головної галузевої платформи кращі технології та обладнання, які є сьогодні найбільш актуальними для комунальних і промислових підприємств в умовах оголошеного українським урядом надзвичайного стану в енергетичній сфері. Відвідування виставки є вільним.

04 квітня 20141649 переглядів | 0 коментарів

Відповіді на запитання про ДБН "Опалення. Вентиляція і кондиціювання"

Віктор Пирков, заступник генерального директора з наукової роботи компанії "Данфосс ТОВ", член технічних комітетів з нормування при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, розповідає про ДБН "Опалення. Вентиляція і кондиціювання"

20 травня 20141832 переглядів | 0 коментарів

Готується презентаційне видання

Асоціація теплоенергетичних компаній України оголосила про початок підготовки до друку ділового, презентаційного видання книги під робочою назвою «Енергозбереження. Енергоефективність. Екологія». Видання підтримують Інститут технічної теплофізики НАН України, Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України, Міжгалузева Асоціація «Укртеплокомуненерго», Інститут енергозбереження та енергоменеджменту НТУУ «КПІ». До участі у виданні запрошуються всі профільні підприємства.

12 листопада 20132833 переглядів | 1 коментарів

Плівкові нагрівачі : міфи і правда

Як альтернатива кабельному нагревательному опаленню ( «Тепла підлога» ) деякі виробники і продавці пропонують плівкові нагрівачі . Реклама цього обладнання розповідає про його особливі властивості , однак , чи так це насправді? Детально відповідає на це питання технічний фахівець , експерт у сфері кабельних нагрівальних систем Олексій Жаданов (компанія « Данфосс ТОВ »)

27 лютого 20143531 переглядів | 0 коментарів

Енергії вихрового руху рідини і можливості її практичного використання

В даний час в усьому світі активно ведеться пошук нових альтернативних джерел енергії , що не завдають шкоди навколишньому простору . У процесі цього пошуку сформувалися два основних напрямки отримання такої енергії .

09 жовтня 20132739 переглядів | 0 коментарів

Пластинчасті теплообмінники . Сучасні тенденції застосування

     Одним з основних елементів будь-якої системи теплопостачання є теплообмінні апарати або просто теплообмінники. У сучасних системах теплопостачання на зміну традиційним кожухотрубні теплообмінникам прийшли, і практично витіснили їх, пластинчасті теплообмінники. Сталося це саме тому, що пластинчаті теплообмінники мають цілий ряд переваг, неодноразово розглянутих у спеціалізованій літературі. Деякі з них ми уточнимо в даній статті.

15 жовтня 20138693 переглядів | 0 коментарів

Електричні кабельні нагрівальні системи з живленням від сонячних батарей - енергоефективне рішення

Кабельні нагрівальні системи з живленням від сонячних елементів - це приваблива альтернатива теплових насосів та іншим традиційним гідравлічним рішенням в системах обігріву. Проект, реалізований в Данії доводить, що комфорт усередині приміщень і висока енергоефективність систем можливі при нульовому споживанні.

18 липня 20132801 переглядів | 0 коментарів

Централізоване теплопостачання допоможе вирішити сучасні і майбутні екологічні проблеми по всьому світу

Централізоване теплопостачання є одним з яскравих прикладів вже перевірених технологій. Це просте і, в той же час, ефективне і практичне рішення для холодо- і теплопостачання, необхідного суспільству.

18 червня 20132422 переглядів | 0 коментарів

Економічне обгрунтування застосування сонячних колекторів

Сонячні колектори найчастіше застосовують не як основні джерела теплової енергії, а як додаткові, що підтримують роботу основних джерел, наприклад газових або твердопаливних водогрійних котлів. При цьому цікаво знати умови, за яких підключення сонячних колекторів є економічно виправданим і термін окупності не перевищує термін служби обладнання, що підключається. Визначимо ці умови на прикладі.

21 березня 20132450 переглядів | 0 коментарів
1 2