Екологічні новини

Конференція з використання енергії вулканів

Міжнародна конференція з використання енергії вулканів розпочала свою роботу в Iндонезії.

Найбільша міжнародна конференція з геотермальної енергії розпочала свою роботу на індонезійському острові Балі, повідомляє УКРІНФОРМ із посиланням на Бі-Бі-Сі.

Фахівці з 80 країн обговорюють питання найефективнішого отримання енергії з теплоти надр нашої планети. На їхню думку енергія земного ядра має великі перспективи використання як найменш шкідлива для атмосфери Землі.

Потреба у безперебійному електропостачанні, яку диктує зростаюча економіка Індонезії, перетворює проблему пошуку альтернативних джерел енергії в одну з ключових. Саме це питання  є основним на порядку денному конференції.

У планах індонезійської влади ‒ в результаті конференції на Балі зібрати більше ніж 1 млрд доларів інвестицій на розробку геотермальних джерел енергії.

Індонезія ‒ архіпелаг з 17 тисяч островів, по яких проходить пояс сейсмічної та вулканічної активності. Частина цього поясу з майже безперервним ланцюгом діючих вулканів загально відома як Тихоокеанське вогняне кільце. Саме тому Індонезія покладає великі надії на використання енергії вулканів, а нинішній форум отримав назву «вулканічного».

У порівнянні з деревним вугіллям, яке на сьогоднішній день є основним видом палива в Індонезії, геотермальна енергія аж ніяк не дешева. На думку фахівців, станція, яка перероблятиме геотермальну енергію, може обійтися вдвічі дорожче ніж вугільна, окрім цього на її спорудження піде багато років.
Друкувати сторінку Відіслати на E-mail