Сонячна енергетика

Електродерево

Сучасною тенденцією в сонячній енергетиці стало впровадження  «альтернативних» сонячних електродерев,  які можна інтегрувати в систему освітлення  паркової зони, або іншого громадського  місця.

20 листопада 20151545 переглядів | 0 коментарів

Різке зниження «зеленого» тарифу для сонячних електростанцій може відлякати інвесторів від енергетичної сфери України в цілому

Ініційоване Кабінетом Міністрів різке зниження «зеленого» тарифу для українських сонячних електростанцій може негативно вплинути на загальну інвестиційну привабливість паливно-енергетичного комплексу України.

17 липня 20141653 переглядів | 0 коментарів

CISOLAR-2014

Інвестиційним можливостям ринку сонячної енергетики РФ та країн СНД присвячена 3-я Міжнародна Конференція і Виставка CISOLAR - 2014 , яка відбудеться 8-9 квітня 2014 р. в м. Сочі .

09 січня 20141887 переглядів | 0 коментарів

Електричні кабельні нагрівальні системи з живленням від сонячних батарей - енергоефективне рішення

Кабельні нагрівальні системи з живленням від сонячних елементів - це приваблива альтернатива теплових насосів та іншим традиційним гідравлічним рішенням в системах обігріву. Проект, реалізований в Данії доводить, що комфорт усередині приміщень і висока енергоефективність систем можливі при нульовому споживанні.

18 липня 20132801 переглядів | 0 коментарів

Економічне обгрунтування застосування сонячних колекторів

Сонячні колектори найчастіше застосовують не як основні джерела теплової енергії, а як додаткові, що підтримують роботу основних джерел, наприклад газових або твердопаливних водогрійних котлів. При цьому цікаво знати умови, за яких підключення сонячних колекторів є економічно виправданим і термін окупності не перевищує термін служби обладнання, що підключається. Визначимо ці умови на прикладі.

21 березня 20132450 переглядів | 0 коментарів

Сонячна енергетика

Сонячна енергетика ‒ галузь господарства, пов'язана з використанням сонячного випромінювання для отримання енергії. Сонячна енергетика використовує невичерпне джерело енергії, не зумовлює шкідливих відходів і є екологічно чистою. 

08 квітня 20107549 переглядів | 0 коментарів